CYKLOSTEZKY

V rámci doprovodného programu folklorního festivalu Kraj beze stínu byly vytvořeny tři trasy pro návštěvníky na kolech.

Na každé zastávce si budou moci zakoupit originální pohlednici.

V době konání festivalu - 8. a 9. června - budou taky otevřena všechna muzea na trase, vinotéka dvojnásobného Vinaře roku pana J. Valihracha a útulný vinný sklep Vinařství Koráb - vína starých vinic.

Cyklotrasou můžete projíždět i v jiné dny - hřbitovy, rozhledna Nedánov, pramen Štengar nebo PR Louky pod Kumstátem jsou volně přístupné.

Vážení návštěvníci našeho MINIMIKROREGIONU Kloboucko, nejdůležitější je abyste si v našem malém, ale krásném koutu jižní Moravy užili.

Trasy můžete měnit a doplňovat dle vašeho přání.

Věřte, že každá obec toho nabízí mnohem víc, než se nám na mapu vešlo. Stačí se jenom dívat.

Otevírací doba MUZEÍ a výstav  v Borkovanech, Brumovicích, Divákách, Kloboukách, Krumvíři,  Morkůvkách , sklepa v Boleradicích a vinotéky na Kašnici :

8. a 9. června 2013 od 10.00 do 18.00.

V jiné dny pouze dle domluvy. Kontakty naleznete na výše uvedených webových stránkách.

cyklotrasa 1.doc (137 kB)

cyklotrasa 2.doc (1,2 MB)

cyklotrasa 3.doc (1,5 MB)   Mapa bude k dostání a všech zastávkách